Vremenik informacija

Uspjeh naših „geografa“
Autor: Marija Deanković, 22. 3. 2019.

18. ožujka 2019. godine održano je 26. županijsko natjecanje iz geografije za učenike osnovnih i srednjih škola Brodsko-posavske županije. Škola domaćin je ponovno bila OŠ „Bogoslav Šulek“. Sudjelovalo je 72 učenika iz 29 škola i veseli vidjeti toliki broj mladih geografa.

Našu školu predstavljalo je troje učenika i ostvarili su odlične rezultate u kategoriji 4. razreda srednje škole. Ena Barbarić je pod vodstvom mentora Nikole Sivrića proglašena županijskom pobjednicom, a David Barić i Dražen Šamal su pod vodstvom mentorice Ane Prelec osvojili 2. i 3. mjesto.

Čestitamo našim učenicima i želimo im puno uspjeha i u daljnjem radu.

Ana Prelec, mag. educ. geogr.