Virtualni Dani Erasmusa

Autor: Marija Deanković, 15. 10. 2020.

Već drugu godinu u našoj školi obilježavamo Dane Erasmusa. Na taj način prezentiramo sve projektne aktivnosti i rezultate našeg bogatog Erasmus+ iskustva. U posljednjih 5 godina Ekonomsko-birotehnička škola samostalno je provela 6 KA1 Erasmus+ projekata mobilnosti učenika i nastavnika. U tijeku je provedba još jednog KA1 Erasmus+ projekta i dva KA2 Erasmus+ školska partnerstva.

Naš vrijedni projektni tim ne može zaustaviti ni globalna pandemija tako da su aktivnosti predviđene za ovogodišnje Dane Erasmusa preseljene u virtualno okruženje, a registrirane su i u službenom programu na platformi Erasmusdays.eu.

Osim što su naši učenici i nastavnici osnažili svoja brojna znanja i vještine i tako podigli kvalitetu rada škole, stekli su brojne prijatelje diljem Europe i proširili vlastite vidike.

Dani Erasmusa obilježavaju se od 15. do 17. listopada, za svaki dan priredili smo različite aktivnosti:

15. listopada:

- Virtualna izložba Erasmus+ projekata škole (možete ju pogledati ispod ovog teksta)

- Fotoalbum - zabavna strana Erasmusa

- Dopuna Erasmus+ kutka u školskom holu plakatima dovršenih projekata

16. listopada:

- Skype konferencija s partnerima S.T.E.P.+ projekta na temu „Naša kulturna baština“

17. listopada:

- Predstavljanje službene projektne kravate (S.T.E.P.+)

Koordinatorice događanja:
                                                       Mirta Kos Kolobarić i Marija Deanković

Dani Erasmusa, autor: Knjižnica.EBS">