Obilježavanje Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama

Autor: Marija Deanković, 30. 11. 2020.

Učenice 4.c razreda Ema Duspara, Paula Jerković i Andrea Krajnović napravile su prezentaciju povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama koji se obilježava 25. studenog U školi su u razdoblju od 25. studenog planirane razne aktivnosti koje će završiti 10. prosinca obilježavanjem Međunarodnog dana ljudskih prava.

Kliknite na fotografiju kako biste otvorili učeničku prezentaciju.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr