Upute za učenike i roditelje za nastavu na daljinu

Autor: Marija Deanković, 11. 12. 2020.

Sukladno Zaključku Stožera civilne zaštite Brodsko-posavske županije od 14. prosinca 2020. godine do kraja 1. polugodišta, 23. prosinca 2020. godine, nastava će se odvijati na daljinu, prema Modelu C. Nastava na daljinu se odvija prema redovnom rasporedu (14. prosinca - „bijela“ smjena).

Nastava na daljinu odvija se prema redovnom školskom rasporedu. Učenik treba biti prisutan u Microsoft Teams virtualnoj učionici za vrijeme sata. Nastavnik će učenike obavijestiti hoće li se pojedini sat odvijati putem videokonferencije ili će im postaviti materijale i na grupi odgovoriti na pitanja i dati dodatna pojašnjenja. Učenici mogu nastavu pratiti pomoću stolnih/prijenosnih računala, tableta ili pametnih mobilnih telefona. Ukoliko učenik ima tehničkih poteškoća u redovitom praćenju nastave u realnom vremenu, treba to dati do znanja razredniku i predmetnom nastavniku, no zadatke koje nastavnici postavljaju treba rješavati i slati u zadanom vremenu.

Od učenika se očekuje aktivno sudjelovanje na nastavi i praćenje nastave u realnom vremenu.

Školska knjižnica će u razdoblju u kojem se odvija nastava na daljinu za posudbu knjiga biti otvorena ponedjeljkom i srijedom od 8:00 do 12:00 sati.

ODLUKU o organiziranju nastave na daljinu - Model C pročitajte OVDJE.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr