Street Art in My City

Kraj eTwinning projekta Street Art in My City

Autor: Antonija Stvorić, 17. 6. 2021. 11:04

Tijekom drugog polugodišta ove školske godine cijeli 1.g razred sudjelovao je u eTwinning projektu Street Art in My City (Ulična umjetnost u mojem gradu). Radom učenika koordinirala je njihova profesorica engleskog jezika, Mirta Kos Kolobarić.

Projektne aktivnosti povodom Dana sigurnijeg interneta

Autor: Antonija Stvorić, 16. 4. 2021. 16:21

Kao dio aktivnosti povodom Dana sigurnijeg interneta u veljači 2021., učenici 1.g napravili su anketu kojom su ispitali koliko učenici partneri u projektu znaju o sigurnosti na internetu i koliko su upoznati s pravilima pristojne komunikacije na internetu (Netiquette).

Street Art in My City - Ulična umjetnost u mojem gradu

Autor: Antonija Stvorić, 8. 4. 2021. 09:34

Učenici 1.g razreda, pod mentorstvom prof. Mirte Kos Kolobarić, početkom godine uključili su se u novi eTwinning projekt – Street Art in My City, u kojemu sudjeluju još i učenici iz Francuske i Italije.

Virtualna šetnja školom

2020./2021.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr