Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki

Sudjelovanje naših učenika u projektu Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki na eTwinning portalu

Autor: Antonija Stvorić, 24. 3. 2021. 19:32

Budući da zbog pandemije prošle školske godine nije održana Smotra vježbeničkih tvrtki, Prva ekonomska škola iz Zagreba i Ekonomska i birotehnička škola iz Bjelovara pokrenule su na eTwinning portalu projekt Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki. Riječ je o projektu kojemu je cilj da učenici praktičnim radom svladaju proces otvaranja tvrtke, poslovanja, promidžbe i prodaje proizvoda. Naša Ekonomsko-birotehnička škola sudjeluje kao škola partner.

Virtualna šetnja školom

2020./2021.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr