> Knjižnica
Školska knjižnica

Poveznica na vanjsku mrežnu stranicu Virtualne knjižnice: https://bit.ly/2JsCatR

Online katalog školske knjižnice:

Radno vrijeme:

8:00 – 14:00                  ponedjeljak, srijeda i petak

12:00 – 18:00                utorak i četvrtak

Nekoliko pravila

Školska knjižnica je mjesto gdje se pohranjuje, stručno obrađuje i daje na korištenje knjižna (knjige, časopisi) i neknjižna građa (AV građa).

Odjednom se mogu posuditi najviše 3 knjige na rok od tri tjedna.

U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici.

Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika.

Prije završetka školske godine obavezno je vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

Članska iskaznica
Člansku iskaznicu treba imati pri posuđivanju knjige jer to bez nje nije moguće obaviti.

U slučaju gubitka treba odmah obavijestiti knjižnicu kako bi se izradila nova iskaznica.

Ukoliko učenik nije pročitao knjigu može produžiti rok posudbe, ali samo ako tu knjigu nije nitko tražio.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr