Ključna aktivnost 1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja

2018-1-HR01-KA102-047022

Stručna praksa učenika u Poljskoj

Autor: Marija Deanković, 26. 11. 2018. 12:29

Ove školske godine, učenici Ekonomsko-birotehničke škole imali su priliku svoju stručnu praksu odraditi u Poljskoj u sklopu Erasmus+ projekta mobilnosti Nauči. Primijeni. Koristi! Projekt je odobrila Agencija za mobilnost i programe EU u iznosu od 30.912,00 € za mobilnost 15 učenika u trajanju od 15 dana.

Rezultati natječaja za stručnu praksu u Poljskoj

Autor: Marija Deanković, 21. 9. 2018. 10:46

Objavljujemo rezultate natječaja za stručnu praksu u Poljskoj u sklopu Erasmus+ projekta Nauči. Primijeni. Koristi! Od ukupno prijavljenih 35 učenika, odabrano je 15 sudionika mobilnosti u 6 kategorija/zanimanja.

Natječaj za stručnu praksu učenika u Poljskoj Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Deanković, 5. 9. 2018. 11:33

U sklopu projekta Nauči. Primijeni. Koristi! je odobrena mobilnost 15 učenika 3. i 4. razreda u zanimanjima ekonomist, poslovni tajnik, upravni referent i hotelijersko-turistički tehničar. Mobilnost će trajati 15 dana, u razdoblju od 10. do 24. studenog 2018. u Poljskoj, u gradu Wroclawu. S učenicima će kao pratnja za vrijeme mobilnosti biti dvije osobe u pratnji (djelatnici škole) koje će se pobrinuti da učenici izvršavaju svoje obveze te im pružiti potrebnu podršku i nadzor.

Novi Erasmus+ projekt

Autor: Marija Deanković, 16. 5. 2018. 12:28

Ekonomsko-birotehničkoj školi odobren je novi, ukupno peti, Erasmus+ projekt mobilnosti. Riječ je o projektu Nauči. Primijeni. Koristi! u sklopu kojega će na stručnu praksu ići 15 učenika zanimanja ekonomist, upravni referent, poslovni tajnik i hotelijersko-turistički tehničar.

Ispis statistike od 7. 9. 2020.

> Projekti  > Nauči.Primijeni.Koristi!
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr