Vremenik informacija

Learn. Apply. Use!
2018-1-HR01-KA102-047022

Nauči. Primijeni. Koristi!
Rezultati natječaja za stručnu praksu u Poljskoj
Autor: Marija Deanković, 21. 9. 2018.

Objavljujemo rezultate natječaja za stručnu praksu u Poljskoj u sklopu Erasmus+ projekta Nauči. Primijeni. Koristi! Od ukupno prijavljenih 35 učenika, odabrano je 15 sudionika mobilnosti u 6 kategorija/zanimanja.

Sudionici su odabrani na temelju dokumentacije koju su predali prilikom prijave na natječaj, a bodove su nosile sljedeće kategorije: Europass CV, motivacijsko pismo, opći uspjeh, preporuka razrednika, sudjelovanje na natjecanjima, dodatne aktivnosti. U slučajevima u kojima učenici imaju isti ukupan broj bodova, sljedeći odlučujući faktor je ocjena iz engleskog jezika.

Čestitamo svim odabranim učenicima! Učenicima na rezervnoj listi preporučuje se dolaziti na pripremne radionice kako bi se, u slučaju pomicanja ljestvice odabranih sudionika, mogli uključiti u mobilnost.

Molimo odabrane učenike da do ponedjeljka svoje Europass životopise koje su predali na natječaj pošalju na mail marija.deankovic@gmail.com.

Sastanak za odabrane sudionike bit će u ponedjeljak (24. rujna) pod velikim odmorom (10:25) u školskoj knjižnici. Sastanak je obvezan za sve sudionike!

REZULTATI