Vježbenički hotel i putnička agencija

U sklopu projekta Youthpower – The Power of Tomorrow izrađeni su kurikulum i priručnik za izvannastavnu aktivnost Vježbenički hotel i putnička agencija. Priručnik će se koristiti u nastavi hotelijersko-turističkih tehničara i ekonomista.

Primjerak priručnika poslan je strukovnim školama u Republici Hrvatskoj u nadi da i sami u sklopu vježbeničkih tvrtki osnuju hotel ili putničku agenciju. Koncepcija priručnika temelji se na praktičnom i iskustvenom radu učenika koji na taj način aktivno sudjeluju u radu i usvajaju nove vještine koje će im koristiti na suvremenom tržištu rada.

Digitalnu verziju možete pogledati i preuzeti ovdje.

Priloženi dokumenti:
PRIRUCNIK.pdf

Ispis statistike od 7. 9. 2020.

> Projekti  > Youthpower  > Priručnik VH&PA
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr