2003. godine Turističku agenciju "Alfa" preuzele su nove snage, 4. g razred; doduše, još uvijek kao  podstanari u kabinetu informatike.

Školske godine 2003./04. osnovane su dvije nove VT: IGNIS d.o.o. Salon namještaja i JINGLIE d.o.o. Trgovina glazbalima i nosačima zvuka, pod vodstvom profesorice Katarine Štavlić.

U 2003./04. šk. god. predstavnici "Alfe" bili su na 2. međunarodnom sajmu VT u ožujku 2004. kojem je domaćin bila Privatna srednja ekonomska škola "Katarina Zrinski", a po povratku su uredili pano.

Djelatnici "Alfe" u svibnju 2004. opet su bili u Zagrebu, na 5. međunarodnom sajmu VT kojemu je domaćin bila Gimnazija i ekonomska škola "Benedikt Kotruljević". Na sajmu su bili i IGNIS i JINGLIE.

Za štandove je zanimanje pokazala i televizija.

A nakon Sajma "Alfa" se predstavila i lokalnoj zajednici u Gradskoj vijećnici, povodom Dana grada.

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr