Vježbeničke trvtke Ignis d.o.o., Jinglie d.o.o. i Izvor d.o.o. sudjelovale su 6. i 7. travnja 2006. godine na 7. mežunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki, održanom u Zagrebu u prostoru Zagrebačkog velesajma, u organizaciji Hrvatskog središnjeg ureda za vježbeničke tvrtke "VB Zagreb" - EUROPEN. Uz vježbeničke tvrtke iz naše zemlje na sajmu su sudjelovale i vježbeničke tvrtke iz Austrije, Njemačke, Italije, Rumunjske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Albanije.

11. svibnja 2006. godine vježbeničke tvrtke su prezentirale rad u dvorani "Ivana Brlić Mažuranić", povodom Dana grada. Svoj rad su prezentirale i vježbeničke tvrtke iz drugih škola iz Slavonskoga Broda.

Posebno osvježenje je bio nastup VT Jinglie u rap varijanti.

Ispis statistike od 7. 9. 2020.

> Vježbeničke tvrtke  > Pregled rada  > 2005./06.
Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod / Naselje Andrija Hebrang 13/1, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr / skola@ss-ekonomsko-birotehnicka-sb.skole.hr